RN73H2BTTD2153B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2153B10
JLCPCB Part #
C2573761
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS