RN73H2BTTD2152A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2152A10
JLCPCB Part #
C4134094
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS