RN73H2BTTD2150F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2150F50
JLCPCB Part #
C2540961
Description
215Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS