RN73H2BTTD2133A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2133A10
JLCPCB Part #
C3946416
Description
-55℃~+155℃ 213kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS