RN73H2BTTD2132F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2132F10
JLCPCB Part #
C2559146
Description
21.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS