RN73H2BTTD2132D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2132D10
JLCPCB Part #
C2562423
Description
21.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS