RN73H2BTTD2132B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2132B10
JLCPCB Part #
C2573509
Description
21.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS