RN73H2BTTD20R3D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD20R3D100
JLCPCB Part #
C4279530
Description
-55℃~+155℃ 20.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS