RN73H2BTTD20R0C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD20R0C50
JLCPCB Part #
C4074461
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS