RN73H2BTTD2083B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2083B50
JLCPCB Part #
C3912244
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS