RN73H2BTTD2083A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2083A10
JLCPCB Part #
C3957301
Description
208kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS