RN73H2BTTD2082B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2082B25
JLCPCB Part #
C4103501
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS