RN73H2BTTD2082A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2082A05
JLCPCB Part #
C3953952
Description
20.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS