RN73H2BTTD2081F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2081F25
JLCPCB Part #
C2541670
Package
1206
Description
2.08kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS