RN73H2BTTD2081C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2081C50
JLCPCB Part #
C2557263
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS