RN73H2BTTD2052F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2052F100
JLCPCB Part #
C4089370
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS