RN73H2BTTD2051C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2051C50
JLCPCB Part #
C3993178
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS