RN73H2BTTD2033F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2033F50
JLCPCB Part #
C2541282
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS