RN73H2BTTD2032B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2032B10
JLCPCB Part #
C4268716
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS