RN73H2BTTD2001C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2001C50
JLCPCB Part #
C2557015
Description
250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS