RN73H2BTTD19R6D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD19R6D50
JLCPCB Part #
C4294630
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS