RN73H2BTTD1982B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1982B10
JLCPCB Part #
C2573427
Description
19.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS