RN73H2BTTD1980F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1980F100
JLCPCB Part #
C4149843
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS