RN73H2BTTD1962C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1962C25
JLCPCB Part #
C4291586
Description
19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS