RN73H2BTTD1962B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1962B50
JLCPCB Part #
C4184833
Description
19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS