RN73H2BTTD1931D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1931D50
JLCPCB Part #
C2541972
Description
1.93kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS