RN73H2BTTD1931A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1931A10
JLCPCB Part #
C3965072
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS