RN73H2BTTD1930A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1930A05
JLCPCB Part #
C4332673
Description
193Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS