RN73H2BTTD1913D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1913D10
JLCPCB Part #
C2562554
Description
191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS