RN73H2BTTD1910F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1910F50
JLCPCB Part #
C2542500
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS