RN73H2BTTD18R7F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD18R7F50
JLCPCB Part #
C2542071
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS