RN73H2BTTD1893F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1893F50
JLCPCB Part #
C2542299
Description
189kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS