RN73H2BTTD1892C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1892C50
JLCPCB Part #
C2555736
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS