RN73H2BTTD1891F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1891F100
JLCPCB Part #
C2542383
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS