RN73H2BTTD1891D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1891D10
JLCPCB Part #
C4270346
Description
1.89kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS