RN73H2BTTD1890B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1890B10
JLCPCB Part #
C4194641
Package
1206
Description
189Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS