RN73H2BTTD1871F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1871F50
JLCPCB Part #
C2542204
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS