RN73H2BTTD1871A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1871A05
JLCPCB Part #
C4303533
Description
1.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS