RN73H2BTTD1842F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1842F50
JLCPCB Part #
C4288916
Description
-55℃~+155℃ 18.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS