RN73H2BTTD1840B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1840B10
JLCPCB Part #
C2573759
Description
-55℃~+155℃ 184Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS