RN73H2BTTD1840A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1840A05
JLCPCB Part #
C4284575
Description
184Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS