RN73H2BTTD1822F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1822F50
JLCPCB Part #
C2540825
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS