RN73H2BTTD1822B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1822B50
JLCPCB Part #
C2555900
Package
1206
Description
18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS