RN73H2BTTD1820F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1820F10
JLCPCB Part #
C4311655
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS