RN73H2BTTD1803B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1803B50
JLCPCB Part #
C4060791
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS