RN73H2BTTD1801F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1801F100
JLCPCB Part #
C4134226
Description
1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS