RN73H2BTTD1800F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1800F100
JLCPCB Part #
C3946656
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS