RN73H2BTTD17R8F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD17R8F25
JLCPCB Part #
C2543149
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS