RN73H2BTTD17R2D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD17R2D100
JLCPCB Part #
C2540542
Description
17.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS