RN73H2BTTD1782F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1782F50
JLCPCB Part #
C2541048
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS